אישים ומייסדים

דבר מנהל מינהלת אזור התעשיה שלמה בנימין

תעשייה, מילה הטומנת בתוכה אולם ומלואו, יצירה, גאווה ומקור חיים הם חלק מחיינו וחלק מהעשייה היומיומית. ההכרה כי האדם הוא החלק העיקרי ממכונת הענק הפועלת ושועטת קדימה עשרות בשנים מעניקה לכולנו בסופו של יום, את תחושת הביטחון הכלכלי והחברתי.
אזורי התעשייה שלנו הם מכונת הענק שכולנו גאים בה, יצירתית, מתפתחת בצעדי ענק ומספקת לכולנו את ביטחוננו.
חברות ענק מאכלסות את אזור התעשייה לצד עסקים קטנים שבחרו להקים בפתח תקוה את מפעל חייהם ויחד מספקים לתושבי העיר מקורות תעסוקה ומחייה. מרכזי קניות ומתחמי בילוי משלימים את אחד מאזורי התעשייה המבוקשים כיום בישראל.
לנו במינהלת התעשייה ניתנה הזכות הגדולה כל יום מחדש להיות חלק מהעשייה העירונית הברוכה, ליזום, להניע ולתרום לאזור כולו בעזרת היחידות העירוניות והכל למענכם התעשיינים ולרווחתכם. נמשיך ונפעל כדי להבטיח כי אזור התעשייה יהיה מהמובילים בישראל עוד שנים רבות.
נכבדיי יקירי התעשייה, עירנו חוגגת 130 שנים להיווסדה, נשענת על מסד החוסן הכלכלי והחברתי אותם אתם מספקים עשרות שנים באהבת אמת לפתח תקוה, מועלת על נס תרומתכם לפיתוח האזור, לקהילה בעיר וכן היוזמות המשותפות הברוכות.
מהיכרותי האישית אתכם יודע אני בוודאות כי יש לנו חברים אמיתיים לדרך מלאת אתגר ועניין, חברים שנרתמים לכל מטרה ועומדים לימיננו ככל שנחפוץ.
אני מאחל לכם עוד שנים של עשייה, בריאות טובה הצלחה, פיתוח ושגשוג.
אסיים בזאת הברכה:
"והיה כעץ שתול על פלגי מים אשר פריו יתן בעיתו ועלהו לא יבול וכל אשר יעשה יצליח" (תהילים פרק א' פסוק ד').
בהערכה רבה,
שלמה בנימין
מנהל מינהלת אזור התעשייה